Żory - portal miejski Zory.com.pl

Wiadomości z Żor

Śmierć 38-letniego motocyklisty

  • Dodano: 2018-06-18 12:45

Śledczy z Żor wyjaśniają szczegółowe okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło dzisiaj nad ranem. Śmierć na miejscu poniósł 38-letni motocyklista. Jak wskazują wstępnie ustalenia, kierowca podczas wyprzedzania innego pojazdu, stracił panowanie nad jednośladem i uderzył w drzewo.

Do zdarzenia doszło przed godziną 6.00, na ulicy Owocowej w Żorach. Jak wstępnie ustalili policjanci, 38-letni kierowca motocykla na łuku drogi wyprzedzał samochód osobowy. Nagle, z naprzeciwka zaczął nadjeżdżać inny pojazd i 38-latek, najprawdopodobniej chcąc uniknąć zderzenia z nim gwałtownie skręcił w prawą stronę. Mężczyzna stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w przydrożne drzewo.

Motocyklista niestety poniósł śmierć na miejscu. Prokurator zarządził sekcję zwłok, a policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia. Teraz śledczy wyjaśniać będą szczegółowe okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.

Stróże prawa apelują o rozwagę na drodze – bądźcie odpowiedzialni i dbajcie o własne bezpieczeństwo. Gdyby nie brawura, nadmierna prędkość i ryzykowne zachowania, wielu podobnych tragedii można by uniknąć.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.