Żory - portal miejski Zory.com.pl

Wiadomości z Żor

Rozpoczął się 4. Żorski Dzień Rodziny Razem

  • Dodano: 2017-08-27 14:00, aktualizacja: 2017-08-28 09:40

Podobnie jak w ubiegłych latach w Parku Cegielnia przygotowano liczne atrakcje dla osób w każdym wieku. Do godziny 18:00 można skorzystać z ponad trzydziestu stref sportowo-rekreacyjnych.


W tym roku Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach przygotował m.in. wzloty balonem nad parkiem, urządzenia rekreacyjne dla dzieci jako zjeżdżalnie czy trampoliny, a także sztuczną górkę zjazdową o długości 30 metrów. Najmłodsi mogą także liczyć na zabawę dzięki atrakcjom przygotowanym przez Fabrykę Dobrych Pomysłów Pozytywka, Centrum Kreatywnej Edukacji Robokids i Stowarzyszenie Pro-Mundi, którze zorganizują m.in. turniej gry w Capsle i w Eurobiznes.

Jakie imprezy czekają w mieście? Sprawdź

Jak co roku nie zabraknie także stanowisk sportowych, wśród najciekawszych można wymienić szermierkę, tenis stołowy, Boule czy sztuki walki i karate. Dla mniej aktywnych przygotowano także stoiska z szachami czy modelarstwem. Cała rodzina będzie mogła także skorzystać z oferty gastronomicznej licznie zgromadzonych food trucków, albo udać się do specjalnej strefy zdrowia i urody przygotowanej prze Expo Zdrowie, Naturhouse i Relax Med. Wszystko przy pięknej pogodzie.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii z już gotowymi atrakcjami.

Najnowsze informacje z Żor w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Galeria zdjęć

następne zdjęcia »

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.