Wiadomości z Żor

Poznaj pracownię rehabilitacyjną ZAZ "Wspólna Pasja" podczas Dnia Otwartego

  • Dodano: 2016-10-13 09:00, aktualizacja: 2016-10-13 11:51

Zakład Aktywności Zawodowej ZPU  „Wspólna Pasja” w Żorach wciąż rozwija swoją działalność, otwierając się na nowe dziedziny. W ostatnim czasie duże zmiany nastąpiły w pracowni rehabilitacyjnej placówki, która po rozbudowie może świadczyć usługi rehabilitacyjne na najwyższym poziomie nie tylko dla podopiecznych ZAZ, ale też dla wszystkich chętnych. Będzie można się o tym przekonać podczas Dnia Otwartego.

Dzień Otwarty w gabinecie rehabilitacyjnym Zakładu Aktywności Zawodowej ZPU  „Wspólna Pasja” odbędzie się we wtorek 15 listopada. Będzie to doskonała okazja, żeby skorzystać z bezpłatnych konsultacji z fizjoterapeutą lub sprawdzić pracujących tam masażystów podczas bezpłatnego masażu i innych zabiegów. Zaplanowano też bezpłatne zajęcia fitness dla kobiet oraz badania wad postawy u dzieci.

Aby wziąć udział w darmowych zabiegach i zajęciach należy zapisać się osobiście w gabinecie rehabilitacyjnym ZAZ „Wspólna Pasja” przy ul. Bażanciej 40 w Żorach lub telefonicznie pod nr  32 43 58 004 (wew. 30).

Poznaj pracownię rehabilitacyjną ZAZ "Wspólna Pasja" podczas Dnia Otwartego

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.