Żory - portal miejski Zory.com.pl

Wiadomości z Żor

Policjanci szukają zaginionej Patrycji Kania z Żor

  • Dodano: 2020-03-20 09:15

Policjanci z Żor proszą o kontakt wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu 44-letniej Patrycji Kani, która zaginęła po raz kolejny.

Pani Patrycja wyszła wczoraj do apteki i nie powróciła do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. Zaginiona choruje na schizofrenię.

Od wczoraj policjanci poszukują zaginionej 44-letniej Patrycji Kani. Ustalenia wskazują na to, że o godz. 8.30 (w czartek) wyszła do apteki. Niestety kobieta nie wróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z bliskimi.

Pani Patrycja Kania ubrana była w granatowe spodnie jeansowe, bordowy sweter, w szarą, zimową kurtkę z kapturem zapinaną na zamek i ciemne sportowe buty. Miała plecak w kolorze czarno-biało-brązowym oraz posiadała telefon komórkowy i małe, przenośne radio ze słuchawkami.

Rysopis zaginionej:

wzrost ok. 175 cm

wiek w wyglądu ok. 40 lat

szczupła budowa ciała

lekko przygarbiona

oczy zielone

twarz mocno zaczerwieniona

włosy krótkie, z pasemkami w kolorze blond oraz siwe

Kobieta może przebywać w pobliżu kościołów, czy innych miejsc kultu religijnego z uwagi na to, że jest osobą bardzo pobożną.

Wszelkie informacje na temat zaginionej można przekazywać telefonicznie pod numerem telefonu: 47 8553 20047 8553 381 lub 112, bądź też na adres e-mail: kryminalny@zory.ka.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.