Żory - portal miejski Zory.com.pl

Wiadomości z Żor

Okna Jagiełło - od 1994 roku z nami

  • Dodano: 2018-03-09 12:45, aktualizacja: 2018-03-12 07:34

Ten salon okienny jest jednym z najstarszych w regionie w branży stolarki otworowej. Działa w Żorach od 1994 roku!

Od początku naszej działalności priorytetem było stworzenie szerokiego asortymentu handlowego, który – przedstawiony klientom w sposób dokładny i obiektywny – zorientowany byłby na zaspokojenie rozmaitych potrzeb inwestorów, nawet najbardziej wyszukanych, w zależności od indywidualnych preferencji. Przedstawimy Państwu oferty wielu wiodących producentów, porównamy ich charakterystykę techniczną i korzyści, które każdy produkt oferuje. - mówi właściciel.

Firma występuje zarówno w roli sprzedawcy, ale przede wszystkim doradcy.

Nasza rola polega na identyfikacji Państwa potrzeb, specyficznych warunków budynku i przygotowanie oferty „szytej na miarę”. Staramy się świadczyć bezpłatne usługi doradztwa inwestorom w każdej fazie budowy, w tym przede wszystkim na etapie projektowania nowego domu. Dzięki temu w przyszłości, na etapie zamówienia, będą Państwo mieli pewność, że budowa jest idealnie przygotowana, co może zaoszczędzić ewentualnych komplikacji, kosztów i strat ciepła. - dodaje właściciel.

Firmę wyróżnia rozbudowana polityka lojalnościowa wobec dotychczasowych klientów, którzy mogą liczyć w przyszłości na pełen zakres usług serwisowych oraz najatrakcyjniejsze kolejne oferty innych produktów stolarki budowlanej.

Mamy świadomość, że nawet najlepsze okna, drzwi, rolet i bramy mogą stracić swoje właściwości, jeżeli nie zostaną w sposób prawidłowy zamontowany. Profesjonalna usługa montażowa stanowi filar naszej działalności. Nie korzystamy z obcych firm podwykonawczych, nie korzystamy również z usług osób nieprzeszklonych. Posiadamy własne brygady montażystów, systematycznie szkolone z wiedzy praktycznej i teoretycznej. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować nawet skomplikowany montaż na odpowiednim poziomie w ustalonym z klientem terminie. Bez odpowiedniej jakości usługi montażu z pewnością nie sprostali byśmy wszystkim nietypowym wymaganiom, jakie postawili przed nami na przestrzeni blisko 25 lat nasi klienci. - rekomenduje swoje usługi FHU Jagiełło.

O FIRMIE:

FHU Jagiełło

ul. Centralna 35/2

44-240 Żory

kom. 533 877 699

kom. 534 021 136

Najnowsze informacje z Żor w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.