Wiadomości z Żor

Michał pożegnał się z programem MasterChef Junior

  • Dodano: 2016-03-14 10:15, aktualizacja: 2016-03-14 13:37

Mimo, że nasz Michał odgadł szesnaście z dwudziestu składników znajdujących się na gigantycznej pizzy, to nie udało mu się przejść do kolejnego odcinka programu MasterChef Junior!


Odgadnięcie większości składników znajdujących się na pizzy to duże osiągnięcie, które udało się 11-letniemu Michałowi Grząśko z Żor. Z rozpoznanych produktów, żorzanin musiał przygotować potrawę, która miała być oceniona przez jutorów. Michał postanowił przygotować placki z cukinii z sosem krewetkowym, które jednak nie przypadły do gustu oceniającym. Z tego powodu chłopcu nie udało się przejść do piątego odcinka programu. Telewizyjna przygoda 11-latka już się zakończyła, jednak wspomina ją bardzo miło i nie zamierza przestać rozwijać się kulinarnie.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • baba

    Michał jesteś wielki, brawo,mam nadzieje że nie zrezygnujesz z swojej pasji i w przyszłości otworzysz swoją restauracje,będę jednym z pierwszych gości

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.