Żory - portal miejski Zory.com.pl

Wiadomości z Żor

Ktoś w Żorach ukradł dekoracyjny przystanek autobusowy - policja prowadzi śledztwo

 • Dodano: 2019-02-21 14:30

11 lutego ktoś ukradł przystanek autobusowy – element dekoracyjny pubu przy rogu ulic Kościuszki i Osińskiej w Żorach. Właściciel ma podejrzenia kto może być złodziejem, jednak póki co policja prowadzi śledztwo.

Kilkoro świadków widziało, jak parę osób ładowało wiatę na platformę samochodową z napisem „pomoc drogowa”, jednak nie wzbudziło to niczyich podejrzeń.

Wszyscy jesteśmy zbulwersowani tym co się stało. Mamy podejrzenia co do osoby zleceniodawcy kradzieży. To obiekt znany i lubiany w okolicy, przecież nikt normalny nie przywłaszczył by sobie przystanku – mówi Zbigniew Korzelski właściciel pubu i samej wiaty.

Dochodzenie w tej sprawie prowadzi Komenda Miejska Policji w Żorach. Za wskazanie miejsca składowania właściciel przewidział nagrodę.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

 • Tomaszów mazowiecki

  Obecnie przystanek znajduje się w Tomaszowie mazowieckim

  • Tomaszów mazowiecki
   2019-03-06 14:48
  • Ocena:
  • odpowiedz
 • Ja

  Po 1 jak coś co stoi na prywatnym terenie, od 7 miesięcy nie ruszane przez poprzedniego najemce może być nazywane dekoracyjnym przystankiem??? Pan sentymentalny poprzedni najemca, kazał zlikwidować przystanek we własnym zakresie co też zostało zrobione, wielomiesieczne prośby aby "właściciel" wiaty ja zabrał były na nic..... Panie Zbigniewie proponuję udać się na badania psychiatryczne:)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.