Wiadomości z Żor

Ktoś w Żorach ukradł dekoracyjny przystanek autobusowy - policja prowadzi śledztwo

  • Dodano: 2019-02-21 14:30

11 lutego ktoś ukradł przystanek autobusowy – element dekoracyjny pubu przy rogu ulic Kościuszki i Osińskiej w Żorach. Właściciel ma podejrzenia kto może być złodziejem, jednak póki co policja prowadzi śledztwo.

Kilkoro świadków widziało, jak parę osób ładowało wiatę na platformę samochodową z napisem „pomoc drogowa”, jednak nie wzbudziło to niczyich podejrzeń.

Wszyscy jesteśmy zbulwersowani tym co się stało. Mamy podejrzenia co do osoby zleceniodawcy kradzieży. To obiekt znany i lubiany w okolicy, przecież nikt normalny nie przywłaszczył by sobie przystanku – mówi Zbigniew Korzelski właściciel pubu i samej wiaty.

Dochodzenie w tej sprawie prowadzi Komenda Miejska Policji w Żorach. Za wskazanie miejsca składowania właściciel przewidział nagrodę.


Źródło: Jakub Prokop

Komentarze (2)    dodaj »

  • Tomaszów mazowiecki

    Obecnie przystanek znajduje się w Tomaszowie mazowieckim

  • Ja

    Po 1 jak coś co stoi na prywatnym terenie, od 7 miesięcy nie ruszane przez poprzedniego najemce może być nazywane dekoracyjnym przystankiem??? Pan sentymentalny poprzedni najemca, kazał zlikwidować przystanek we własnym zakresie co też zostało zrobione, wielomiesieczne prośby aby "właściciel" wiaty ja zabrał były na nic..... Panie Zbigniewie proponuję udać się na badania psychiatryczne:)

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również