Żory - portal miejski Zory.com.pl

Wiadomości z Żor

"Kręci mnie bezpieczeństwo...przez cały rok szkolny"

  • Dodano: 2017-10-05 08:15, aktualizacja: 2017-10-04 12:08

Policjanci z żorskiego Wydziału Ruchu Drogowego spotkali się z kolejną grupą uczniów, którzy wzięli udział w interaktywnej lekcji bezpieczeństwa na drodze.

W poznawianiu zasad bezpiecznego poruszania się w ruchu ulicznym pomagał im sympatyczny bohater popularnej kreskówki SpongeBob. Wizyta w szkole odbyła się w ramach kontynuacji policyjnej akcji "Bezpieczna droga do szkoły" oraz kampanii MSWiA "Kręci mnie bezpieczeństwo... przez cały rok szkolny".

Nauka bezpieczeństwa na drodze i dobra zabawa towarzyszyły ostatniej z wizyt policjantów w jednej z żorskich szkół. W ramach kontynuacji wrześniowych działań „Bezpieczna droga do szkoły” oraz kampanii MSWiA "Kręci mnie bezpieczeństwo... przez cały rok szkolny" stróże prawa uczyli dzieci jak należy prawidłowo zachować się w ruchu drogowym. Zachęcali też uczestników do noszenia elementów odblaskowych na odzieży, czy szkolnych plecakach, które z pewnością podnoszą bezpieczeństwo najmłodszych w ruchu drogowym.

Uczniom podczas zajęć zaproponowano tradycyjnie interaktywną zabawę z bohaterem kreskówki SpongeBobem, który najmłodszym pomógł powtórzyć wcześniej zdobyte wiadomości na temat bezpieczeństwa na drodze.

Najnowsze informacje z Żor w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.