Żory - portal miejski Zory.com.pl

Wiadomości z Żor

Częsci samochodowe - przyjdź do Góreckiego!

  • Dodano: 2017-10-02 11:00

Od 24 lat budują swoją pozycję na śląskim rynku. Firma Handlowo-Usługowa Górecki została założona w 1993 roku przez Bronisława Góreckiego i od tego czasu prężnie działa, by stać się liderem w swojej dziedzinie. Kontynuatorem od 2015 tych działań jest „GÓRECKI” spółka z o.o.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi zajmuje czołową pozycję wśród sprzedawców tłumików i akcesoriów do samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek.

Grono naszych kontrahentów się powiększa dzięki coraz szerszemu asortymentowi. Obecnie w magazynie znajduje się około 15 tysięcy tłumików przeznaczonych do różnego typu samochodów - powiedział nam Bronisław Górecki. - Naszymi dostawcami są między innymi takie firmy jak: IZAWIT, WALKER, POLMOSTRÓW, BOSAL, FERROZ, FA1 - dodaje.

Przez lata firma zbudowała renomę oraz otworzyła wiele filii na terenie całego Śląska.

Sprzedaż wszystkich akcesoriów odbywa się dzięki naszym autoryzowanym przedstawicielom, których placówki rozmieszczone są na terenie całego Górnego Śląska. W naszej ofercie znajduje się również szeroki wybór innych akcesoriów samochodowych, tj. haki holownicze, amortyzatory, akumulatory, klocki hamulcowe, filtry itp. - dodał Bronisław Górecki.


 
Główna siedziba firmy znajduje się w Żorach przy ul. Wodzisławskiej 191. Pozostałe filie znajdują się w Wodzisławiu, Opolu, Jastrzębiu Zdroju. Firma daje możliwość skontaktowania się z konkretną osobą, która udzieli niezbędnych informacji pod numerem infolinii 0 801-000-734. Więcej informacji TUTAJ.

Hurtownia Górecki

ul. Wodzisławska 191

44-240 Żory

Godziny otwarcia: 6:00 - 21:00

Najnowsze informacje z Żor w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.